Flavovit C - 90caps (100-80-9698834-20)

Новинка
Flavovit C - 90caps (100-80-9698834-20)
В наявності
0
Модель: 100-80-9698834-20
Артикул: 100-80-9698834-20
161 грн
Короткий опис
L-аскорбінова кислота, безсумнівно, є одним з найнеобхідніших компонентів повсякденного харчування , який грає фундаментальну роль в підтримці оптимального функціонування всього організму. Перш за все, він забезпечує під... Читати далі...
Загальні характеристики
БрендUNS КраїнаПольща Кількість в упаковці90 ФормаКапсули ТипВітаміни
Всі характеристикиКапсули FLAVO VIT C - це добавка, яка простим і швидким способом дозволяє збагатити ваш щоденний раціон порцією в 1000 мг вітаміну С.

L-аскорбінова кислота, безсумнівно, є одним з найнеобхідніших компонентів повсякденного харчування , який грає фундаментальну роль в підтримці оптимального функціонування всього організму. Перш за все, він забезпечує підтримку правильного функціонування імунної системи, особливо у любителів і досвідчених спортсменів. Вітамін також робить позитивний вплив на захист клітин від негативного впливу окисного стресу і допомагає протистояти вільним радикалам кисню. Більш того, він доброчинно впливає на процес регенерації вітаміну Е - антиоксиданту, який надає додаткову підтримку в вищезгаданої дії.

Регулярне вживання вітаміну С є хорошим способом підтримки правильного вироблення білка колагену, який є творцем сполучної тканини . Завдяки цьому L-аскорбінова кислота може сприяти підтримці оптимального функціонування ряду структур, таких як кістки, хрящі, шкіра, ясна, зуби або кровоносні судини. Крім того, вітамін С сприяє засвоєнню заліза з щоденного раціону.

L-аскорбінова кислота також є одним з елементів, що регулюють правильне функціонування нервової системи. Завдяки своєму впливу на підтримання правильного енергетичного обміну, вітамін С допомагає протистояти почуттю втоми і зменшити затяжну втому. Завдяки цьому добавку можна використовувати для підтримки відповідних психологічних функцій, особливо в періоди підвищеної фізичної активності.

Добавка складається з 90 активних порцій з високим вмістом концентрованого вітаміну С. Це дозволяє забезпечити прийняття продукту до 90 днів, що підтримує підтримку різноманітного раціону і знижує ризик виникнення непотрібних дефіцитів.

Загальне
БрендUNS
КраїнаПольща
Характеристики
Кількість в упаковці90
ФормаКапсули
ТипВітаміни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!