Energy Balance - 60caps (100-43-8913377-20)

Новинка
Energy Balance - 60caps (100-43-8913377-20)
Нема в наявностi
0
Модель: 100-43-8913377-20
Артикул: 100-43-8913377-20
421 грн
Короткий опис
100% ЕНЕРГІЯ ПРЯМО ВІД ПРИРОДИзапобігає перевтоміПОЛІПШУЄ розумову працездатністьПОЛІПШУЄ ФУНКЦІЇ І РОБОТУ нервової системи.МІСТИТЬ BEAN'ERGY - КОФЕЇН ТРИВАЛОГО ДІЇСУМІШ адаптогенів АБО 100% НАТУРАЛЬНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ, ВІД... Читати далі...
Загальні характеристики
БрендAll Nutrition КраїнаПольща Кількість в упаковці60 ФормаКапсули ТипАдаптогени
Всі характеристики

100% ЕНЕРГІЯ ПРЯМО ВІД ПРИРОДИ
запобігає перевтомі
ПОЛІПШУЄ розумову працездатність
ПОЛІПШУЄ ФУНКЦІЇ І РОБОТУ нервової системи.
МІСТИТЬ BEAN'ERGY - КОФЕЇН ТРИВАЛОГО ДІЇ
СУМІШ адаптогенів АБО 100% НАТУРАЛЬНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ, ВІДОМИХ СОТНІ РОКІВ
ПОЛІПШУЄ НАСТРІЙ, зводить до мінімуму ВИНИКНЕННЯ ДЕПРЕССИИ.
ПОЛЕГШУЄ КОНЦЕНТРАЦІЮ
БОРЕТЬСЯ З НАСЛІДКАМИ стресу, ЗНИЖУЄ рівень кортизолу.
ДОБАВКА НА 30 ДНІВ!

ALLNUTRITION ENERGY BALANCE, що містить, серед іншого Екстракт ашваганди, екстракт родіоли рожевої, призначений для людей, що піддаються інтенсивним розумовим зусиллям, а також для всіх, хто виснажений і піддається стресу.

Склад цього продукту - це абсолютно новий підхід і інноваційна формула, яку складно знайти на ринку. Суміш адаптогенів і натурального кофеїну - це безперервний джерело енергії без ефекту «сходження».

ALLNUTRITION ENERGY BALANCE містить багато цінних речовин, які підтримують правильне функціонування нашого тіла. Ось вони:

екстракт корейського женьшеня.ізвестен в китайській медицині багато тисяч років. Женьшень діє перш за все як антиоксидант і підтримує когнітивні функції. Це відмінний адаптоген, що підтримує правильне функціонування імунної системи.

Багатий гінсенозідамі, він бере участь в підтримці життєвих сил і належного фізичного та розумового стану організму. Він сприяє підтримці нормального рівня глюкози в крові і допомагає підтримувати нормальні фізичні та розумові здібності в разі слабкості, втоми або поганий концентрації.

Екстракт родіоли рожевої, відомої як родіола рожева. Родіола рожева містить кілька унікальних активних речовин, найбільш важливими з яких є салідрозід, розавін, родіолін, розарін і каніфоль.

Гірські четкіон також підтримує серцево-судинну систему, забезпечуючи кращу оксигенацію і живлення клітин. Підвищує опірність організму до стресів і фізичних навантажень. Це допомагає стимулювати сприйняття і поліпшити душевний стан, а також допомагає при проблемах із засинанням і втрати продуктивності на роботі.
Ацетил-L-карнітин - найкраща форма дуже популярного інгредієнта, який використовується в багатьох засобах для зниження ваги, яким є L-карнітин. Крім підтримки спалювання жиру, він збільшує рівень енергії як в головному мозку, так і в усьому тілі. N-ацетил L-карнітин підвищує рівень мотивації і покращує концентрацію як під час розумової роботи, так і під час фізичних вправ.

Bean'ergy - це найякісніший, натуральний, запатентований французькою компанією кофеїн тривалої дії. Завдяки особливому процесу микрокапсулирование він потрапляє в кров довше, ніж звичайний кофеїн. Завдяки цьому у нас не відбувається раптового «спуску» після закінчення його дії, як у випадку використання синтетичного кофеїну.
Екстракт ашваганди підтримує нашу стресостійкість і сприяє підтримці оптимальної витривалості, що, мабуть, є ідеальним ознакою, якого хочуть всі активні люди. Ашваганда необхідна для правильного розслаблення.

Привітання млявості (Ашваганда) підтримує правильне функціонування в періоди нервового напруження і сприяє підтримці психічного і фізичного благополуччя. Його важлива особливість - благотворний вплив ашваганди на серце, серцево-судинну систему і здорову шкіру. Не можна забувати, що він також допомагає підтримувати фізичне і психічне благополуччя.
Загальне
БрендAll Nutrition
КраїнаПольща
Характеристики
Кількість в упаковці60
ФормаКапсули
ТипАдаптогени

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!