Доставка та оплата

Оплата

Під час оформлення замовлення менеджер з'ясує, яким способом вам буде зручніше оплатити покупку.
Здійснити оплату ви можете одним з трьох способів:

Оплата при отриманні замовлення.

Оплату ви вносите в момент отримання товару у відділенні «Нової Пошти» або кур'єру при адресній доставці: 2% від суми замовлення + 20 грн. ( від 35 грн. при адресній доставці) за тарифами «Нової Пошти».

Оплата онлайн картою

Оплата онлайн картою Visa або MasterCard здійснюється під час оформлення замовлення на сайті, вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Оплатити карткою Visa / Mastercard (WayForPay)». Після завершення оформлення замовлення і натискання кнопки "Підтвердити замовлення" ваше замовлення буде сформоване і з'явиться можливість його оплати за допомогою відповідної кнопки.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Доставка

Новою Поштою

Стандартні терміни доставки - від 1 до 3 календарних днів.

Термін безкоштовного зберігання відправлення у відділенні - 7 календарних днів, починаючи з наступного дня після надходження відправлення у відділення Одержувача.
Якщо ваше замовлення зберігається на складі поштового оператора понад зазначеного періоду, "Нова Пошта" повертає товар продавцеві автоматично.
Вартість доставки великогабаритного товару розраховується окремо в залежності від ваги, габаритів і пункту призначення.
Вартість доставки саме вашого замовлення буде залежати від його об'єму і ваги.

Терміни відвантаження Новою Поштою стосуються робочих днів: понеділок - п'ятниця. Товари, оплата яких підтверджена в п'ятницю до 13-00, відвантажуються в п'ятницю. Для підтверджених в п'ятницю (після 13-00), суботу та неділю оплат замовлень, відвантаження відбувається в понеділок. Це відноситься і замовлень при накладеному платіж (оплата при отриманні на відділенні Нової Пошти).

Самовивіз

Можливе самовивезення з нашого пункту видачі товару в м.Київ.
Пункт самовивезення знаходиться за адресою:
м. Київ, вул. Бориспільська, 7 (територія БЦ Армтек).
тел. +38(096) 665-0879