Туризм і відпочинок

Топ
Жилет страхувальний PERTO Tropic lime 70-90
Топ
Жилет страхувальний PERTO Tropic lime 50-70
Килимок PERTO 1800х600х13 Сірий
Топ
Жилет страхувальний PERTO Tropic lime 30-50
Жилет страхувальний PERTO Egypt lime 90-110
Жилет страхувальний PERTO Classic red 70-90
Жилет страхувальний PERTO Egypt red 50-70
Топ
Жилет страхувальний PERTO Tropic red 30-50
Жилет страхувальний PERTO Egypt red 110-130
Акція
Жилет страхувальний PERTO Camo forest 70-90
1 146 грн
-10 %
1 031 грн
Жилет страхувальний PERTO Classic blue 30-50
Жилет страхувальний PERTO Classic red 50-70

Магазин туристичного спорядження

Життя в межах мегаполісу дедалі частіше підштовхує українців до виходів та виїздів до «зелених» куточків природи. Але будь-який похід вимагає серйозної підготовки, якщо подорож планується не на один день. Україна – рай для мандрівників. Навіть незнайомі між собою люди місяцями листуються, щоб домовитися про майбутній вікенд, обрати напрямок, зібрати інвентар та туристичне спорядження.

Що взяти у похід?

Звісно, насамперед рюкзак. Він має бути містким, зручним, міцним. Про укладання рюкзака також не завадить вивчити корисну інформацію. Досвідчені туристи підказують новачкам, як укласти речі, щоб при необхідності не довелося висипати весь вміст.

Аксесуари для сну (каремати, килимки) та спальні мішки вибирайте на свій розсуд. Головне, щоб у них було комфортно у температурному плані, щоб не йшов холод чи вологість від землі, щоб було достатньо місця.

Посуд спеціальний також не буде зайвим у поході. Вона легша за домашню, стійкішу і зручнішу одноразову. Обов'язково теплі речі у достатній кількості. Вночі на природі набагато холодніше, ніж у місті. Взуття потрібне зручне, легке і міцне, але не нове - нерозношена пара може принести неприємні сюрпризи вже в дорозі.

Багато мандрівників роблять одну й ту саму помилку. Готуючись до походу заздалегідь, вони набувають недостатнього, зокрема. одяг та взуття, а потім, одягнувши їх вперше, дуже страждають від незручностей та болю, викликаних мозолями та натертостями. Все має бути комфортним та вже випробуваним.

У похідному рюкзаку повинні буквально «жити» основне туристичне приладдя: моток мотузки, різні ножі, аптечка з різними видами ліків та перев'язувальними матеріалами. Це основний перелік необхідного у будь-якому поході. А повніший список потрібно складати самостійно, при необхідності консультуючись із продавцями-консультантами.

Добре, що повноцінне туристичне спорядження тепер можна придбати в одному місці.

Магазин для туризму

Наш інтернет-магазин вже багато років займається продажем різноманітного туристичного обладнання та професійного спорядження. Все для туризму можна купити в Україні можна в одному місці.

Наших клієнтів приваблюють не лише різноманітні товари для туристів, представлені на сайті, але й високу якість продукції, постійне оновлення товарів на сайті, простий та зрозумілий інтерфейс сайту, легкість замовлення та швидка доставка. Ми не просто продаємо, ми виготовляємо весь представлений на сайті товар, тому його якість готові гарантувати на 200%.

Звертайтеся, магазин для туризму і ми будемо раді бачити вас серед постійних клієнтів.