BCAA Max Support Instant - 500g Raspberry (100-17-1709423-20)

BCAA Max Support Instant - 500g Raspberry (100-17-1709423-20)
Нема в наявностi
0
Модель: 100-17-1709423-20
Артикул: 100-17-1709423-20
860 грн
Короткий опис
В упаковці: 500g     Кількість порцій: 50     ВСАА: 5000mg BCAA MAX SUPPORT INSTANT може стати цінним доповненням до раціону фізично активних людей, особливо професійних спортсменів. Однак актуальність їх спожива... Читати далі...
Загальні характеристики
Вага500 г ТипАмінокислоти БрендAll Nutrition КраїнаПольща ФормаПорошок
Всі характеристики


В упаковці: 500g     Кількість порцій: 50     ВСАА: 5000mg

✓ Високоякісний порошок амінокислоти BCAA
✓ Ідеальна формула
✓ Інстантізірованная форма для легкого розчинення
✓ Один із самих популярних видів добавок
✓ Перевірено по всьому світу
✓ 8 непервершених смаків
✓ 5000 мг BCAA на порцію
✓ 3000 мг глютаміну на порцію
✓ Знижує м'язовий катаболізм
✓ Забезпечує найкразу регенерацію
✓ Сприяє спалюванню жиру
✓ Зменшує болючість м'язів після тренування
✓ Підтримує організм під час та після тренувань
✓ Для спортсменів всіх рівнів
✓ Допомагає в відновленні після тяжких тренувань або напруженої работи

BCAA MAX SUPPORT INSTANT може стати цінним доповненням до раціону фізично активних людей, особливо професійних спортсменів. Однак актуальність їх споживання залежить від декількох факторів, таких як склад тіла, мета і тип використовуваної дієти, а також частота і інтенсивність тренувань. Чим нижче рівень жиру в організмі, чим глибше дефіцит калорій, чим менше вуглеводів, чим важче і частіше тренування, тим більше користі ви можете отримати від прийому BCAA MAX SUPPORT INSTANT і тим більш високі дози цих амінокислот ви повинні використовувати.

Що таке BCAA?

BCAA, тобто амінокислоти з розгалуженим ланцюгом, є одними з найбільш популярних добавок, що використовуються фізично активними людьми. Це пояснюється тим, що як повсякденна практика, так і наукові дослідження підтверджують їх благотворний вплив на загальноприйняту спортивну форму. Скорочена назва BCAA походить від англійського терміна branched chain amino acids, що перекладається як "амінокислоти з розгалуженим ланцюгом" Назва обумовлено специфічною структурою цих з'єднань. BCAA включають: лейцин, ізолейцин і валін, що відносяться також до групи незамінних амінокислот, які називаються екзогенними, тобто тими, які повинні надходити з їжею або у вигляді добавок, оскільки організм не здатний синтезувати їх самостійно. Від інших амінокислот, що будують білок, BCAA відрізняються своєю хімічною структурою, а також тим, що вони метаболізуються не в печінці, а переважно в м'язовій тканині.

Коли і в яких порціях слід приймати BCAA MAX SUPPORT INSTANT?

Для активної людини ідеально приймати BCAA MAX SUPPORT INSTANT до і після тренування. Оптимальна доза, що викликає очікувані ефекти в організмі, становить 10 г. Для того, щоб отримати всі захисні властивості Allnutrition BCAA MAX SUPPORT INSTANT, рекомендується приймати його натще або під час тривалих тренувань.

BCAA MAX SUPPORT INSTANT володіє ще кращою розчинністю, що безпосередньо відбивається на вашому комфорті і дозволяє вам ще легше насолоджуватися його повну функціональність.

Дія глютаміна

У багатьох випадках ця амінокислота може виявитися потенційно цінним доповненням до раціону. Глютамин володіє певним антикатаболічною потенціалом, захищаючи набрану м'язову масу. Наукові дослідження підтверджують поширену теорію про те, що вживання глютамина покращує результати учасників змагань з пауерліфтингу або триатлону. Варто знати, що значна частина глютамина, що надходить з їжею, поглинається клітинами тонкого кишечника.

Хоча на перший погляд це здається недоліком згаданого продукту, насправді все інакше. Так, глютамин, який є основним і пріоритетним паливом для ентероцитів, може впливати на здоров'я кишкового епітелію. Кишечник, не без підстав, вважається першим фронтом в боротьбі за наше здоров'я. Це найважливіший солдат нашої імунної системи.

Склад:: BCAA (l-лейцин, l-валін, l-ізолейцин) соя; l-глютамін, регулятори кислотності: лимонна кислота і цитрат натрію, колір: карамель аміачна (для смаків: кола, ром з колою, віскі з колою); ароматизатори, підсолоджувачі: ацесульфам К і сукралоза; барвники: хіноліновий жовтий (для смаків: ананас, лимон, лимон-лайм, лайм, маракуйя, апельсінад, пітаї), кохіновий червоний (для смаків: чорна смородина, порічки, кавун, крижаний льодяник, бабл гам, чорниця, малина, малина-клубніка, манго-чорниця, полуниця, журавлина), блискучий синій (для смаків: чорна смородина, чорниця, манго-ягода), оранжево-жовтий (для смаків: маракуйя, апельсин, пітаї)

Загальне
Вага500 г
ТипАмінокислоти
БрендAll Nutrition
КраїнаПольща
Характеристики
ФормаПорошок

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!