Immuno control - 90caps (100-51-7790407-20)

Immuno control - 90caps (100-51-7790407-20)
Immuno control - 90caps (100-51-7790407-20)
Immuno control - 90caps (100-51-7790407-20)
Immuno control - 90caps (100-51-7790407-20)
Нема в наявностi
0
Модель: 100-51-7790407-20
Артикул: 100-51-7790407-20
316 грн
Короткий опис
В упаковці: 90 caps     Кількість порцій: 45 ALLNUTRITION - IMMUNO CONTROL- це дієтична добавка, яка містить вітаміни С і D, які допомагають імунній системі функціонувати належним чином, а також цинк і селен, які... Читати далі...
Загальні характеристики
БрендAll Nutrition КраїнаПольща Кількість в упаковці90 ФормаКапсули ТипМультивітаміни
Всі характеристикиВ упаковці: 90 caps     Кількість порцій: 45

✓Підтримує іммуну систему
✓Сприяє боротьбі з сезонними захворюваннями
✓Захищає від оксилювального стресу
✓Сприяє підтримці правильного обміну макроелементів

ALLNUTRITION - IMMUNO CONTROL- це дієтична добавка, яка містить вітаміни С і D, які допомагають імунній системі функціонувати належним чином, а також цинк і селен, які підтримують клітини в їх захисту від окисного стресу.

Імунна система складається з безлічі органів, в яких формуються і розвиваються імунні клітини. Їх можна назвати мікроскопічної армією, що захищає наш організм від вторгнення хвороб, за умови, що ми піклуємося про неї. Ми приходимо в світ з вродженим імунітетом, званим неспецифічним, а потім набуваємо сильний імунітет, або специфічний.

Існує безліч чинників, які можуть ослабити наш імунітет. Ми повинні пам'ятати про такі негативні наслідки, як паління, неправильний спосіб життя, харчування, стрес або емоційну напругу. Також слід звернув увага на дефіцит сну - перевтомлений організм безперечно сприйнятливіший до інфекцій. Саме тому нам на допомогу приходить продукт Immuno Control від ALLNUTRITION.

Вітамін С - найвідоміший антиоксидант. Завдяки своїм антиоксидантним властивостям, він виконує захисну функцію в організмі. Крім того, вітамін С стимулює вироблення колагену для забезпечення нормального функціонування кровоносних судин, кісток, хрящів, ясен, шкіри і зубів.

Крім того, він сприяє підтримці правильного енергетичного обміну, допомагає в правильному функціонуванні нервової системи, допомагає в підтримці правильних психологічних функцій, допомагає в захисті клітин від окислювального стресу, сприяє зниженню почуття втоми і млявості. Вітамін С також допомагає в регенерації відновленої форми вітаміну Е і підвищує засвоєння заліза.

Вітамін С виконує в організмі ряд надзвичайно важливих функцій, хоча в першу чергу він відомий як речовину, що робить позитивний вплив на функціонування імунної системи.

L- глютамін міститься в нашому організмі, якби його не було, ми не змогли б виробляти імунні клітини, необхідні для захисту від небезпечних вірусів і бактерій. Глютамін, що є основним і пріоритетним паливом для ентероцитів(клітин тонкого кишечника), може впливати на здоров'я кишкового епітелію. Кишечник, не без підстав, вважається першим фронтом у боротьбі за наше здоров'я. Це найважливіший солдат нашої імунної системи. Вони є першою лінією захисту від шкідливих агентів.

L- глютамін забезпечує поживними речовинами імунні клітини, що допомагає захисним клітинам в кишечнику знешкодити погані бактерії і сприяти зростанню хороших бактерій кишечника. Ця амінокислота також зміцнює кишковий бар'єр, що запобігає синдрому негерметичного кишечника.

Ацерола збільшує вироблення антитіл, допомагає протистояти інфекціям, нейтралізує вільні радикали, підтримує природне виробництво колагену і зміцнює стан кровоносних судин, і усе це завдяки цінному вітаміну С.Ацерола - один з фруктів з найвищим вмістом натурального вітаміну С! Він не лише підвищує імунітет, але і запобігає втомі.

Екстракт бузини сприяє лікуванню запалень в нашому організмі і чинить стимулюючу дію на клітини імунної системи. Це відмінне джерело антиоксидантів, тому він є прекрасною формою захисту від наслідків окислювального стресу.

Інозин бере участь в енергетичному метаболізмі, він може допомогти понизити рівень молочної кислоти в м'язових клітинах, тим самим подовжуючи здатність до фізичних навантажень. Згідно з останніми дослідженнями, інозин також має нейропротекторну і противірусну дію. Вважається, що інозин стимулює організм до захисту від вірусів, підтримуючи імунну систему.

Цинк допомагає підтримувати правильний зір і імунну систему, а також сприяє захисту клітин від окислювального стресу. Він також робить значний вплив на здоров'я шкіри, кісток і слизових оболонок, а також має імуномодулюючі властивості, використовувані в профілактиці і лікуванні вірусних інфекцій. Це мікроелемент, необхідний для правильного функціонування людського організму. Оскільки у нас немає можливості ендогенного синтезу цього мікроелемента, ми повинні потурбуватися про його належний вступ з раціону.

Селен - елемент з антиоксидантними властивостями, він захищає клітини і тканини організму від ушкоджень, викликаних вільними радикалами, що утворюються в процесі метаболізму.

Вітамін D допомагає правильному засвоєнню кальцію і фосфору, підтримує здоров'я кісток і зубів, а також благотворно впливає на правильне функціонування м'язів і імунної системи.

Склад: Вітамін С(L- аскорбінова кислота), L- глютамін, інозин, оболонка капсули(желатин, барвник : діоксид титану), екстракт плодів ацеролы Malpighia glabra, екстракт плодів бузини Sambucus nigra, лактат цинку, противослеживающие речовини : діоксид кремнію, магнієві солі жирних кислот; селенат натрію, вітамін D(холекальциферол).

Загальне
БрендAll Nutrition
КраїнаПольща
Характеристики
Кількість в упаковці90
ФормаКапсули
ТипМультивітаміни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!