Zinc Picolinate 22 mg - 60 caps (100-98-2790940-20)

Новинка
Zinc Picolinate 22 mg - 60 caps (100-98-2790940-20)
Нема в наявностi
0
Модель: 100-98-2790940-20
Артикул: 100-98-2790940-20
171 грн
Короткий опис
В упаковці: 60tab     Кількість порцій: 60     Zinc: 22mg Бар'єрна функція Шкіра створює фізичний бар'єр, який діє як перша лінія захисту організму. Цинк - важлива поживна речовина, що підтримує здоров'я і ... Читати далі...
Загальні характеристики
ТипМінерали БрендSwanson КраїнаСША Кількість в упаковці60 ФормаКапсули
Всі характеристикиВ упаковці: 60tab     Кількість порцій: 60     Zinc: 22mg

✓ Допомагає зміцнити імунну систему
✓ Сприяє правильному функціонуванню інсуліну
✓ Сприяє здоров'ю шкіри, зору і нюху
✓ Поддержавает правильний метаболізм макроелементів

Бар'єрна функція Шкіра створює фізичний бар'єр, який діє як перша лінія захисту організму. Цинк - важлива поживна речовина, що підтримує здоров'я і цілісність шкіри. Це необхідна частина ферменту колагенази, який бере участь в ремоделюванні колагену, структурного каркаса шкіри. Цинк також важливий для структури клітин шкіри і слизових оболонок, підтримуючи цілісність зовнішнього бар'єру організму - шкіри, а також бар'єру всередині, створюваного шлунково-кишковим трактом.

Захист імунітету Проходячи повз фізичних бар'єрів тіла, ми бачимо, що цинк відіграє багато важливих ролей всередині нашого тіла. Цинк необхідний для ділення клітин, що важливо для щоденного обслуговування і ремонту, але стає особливо важливим для швидкого ділення імунних клітин, що розмножуються для задоволення потреб імунної системи. Цинк також бере участь в утворенні імунних білків, таких як ті, які беруть участь в адаптивному імунній відповіді. Адаптивна імунна система дуже специфічна і формує імунні спогади для використання в майбутньому.

Антиоксидантна дія Антиоксиданти борються з вільними радикалами, сприяючи загальному здоров'ю. Вільні радикали можуть викликати окислювальний стрес і пошкодження клітин. Куріння, забруднення навколишнього середовища, сонце і звичайні функції організму, такі як обмін речовин, можуть викликати вільні радикали. Що ще більш важливо, ваше тіло може виробляти підвищену кількість вільних радикалів на стадіях вродженого імунної відповіді. Антиоксиданти, такі як цинк, допомагають захистити ваші клітини від вільних радикалів.

Цинк став найвідомішим мінералом для підтримки здоров'я імунної системи. Це важливо для ділення клітин, яке має вирішальне значення, коли імунні клітини швидко розмножуються, щоб задовольнити потреби імунної системи. Він також допомагає в широкому спектрі специфічних імунних функцій, таких як допомога особливим типам імунних клітин, званим В-клітинами і Т-клітинами, належним чином.

Якщо споживання цинку з їжею недостатньо, організм розщеплює містять цинк ферменти, які він вважає менш важливими для вивільнення цинку, тому його можна використовувати для більш важливих функцій.

Цинк міститься в основному в м'ясі і морепродуктах, особливо в устрицях і молюсках. Якщо устриці на половину не входять до ваш щоденний раціон, цинк в деякій мірі також міститься в домашній птиці і молочних продуктах. Оскільки цинк в основному міститься в продуктах тваринного походження, вегетаріанцям може бути важко отримати достатню кількість цинку тільки за допомогою дієти. Було також встановлено, що літні люди споживають менше рекомендованого кількості цинку. Вибір високоякісної добавки з цинком - простий спосіб заповнити цю прогалину в харчуванні.

Загальне
ТипМінерали
БрендSwanson
КраїнаСША
Характеристики
Кількість в упаковці60
ФормаКапсули

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!