Волейбольні м'ячі

Волейбольні м'ячі: як вибрати та у що пограти?
Сьогодні волейбол вважається однією з найпопулярніших ігор у м'яч (після футболу). У нього грають скрізь: на вулиці, на пляжі, у спортзалі і навіть у воді. Заняття не потребує спеціальної підготовки. Одягти можна будь-який зручний одяг, а в кожному залі знайдеться потрібний інвентар. Проте з особливою ретельністю потрібно підійти до вибору м'яча. Неправильно підібраний виріб може призвести до серйозних травм.
Який волейбольний м'яч купити?
На сьогоднішній день існує дві технології виготовлення волейбольних м'ячів:
- Шиті – в основному виготовляються з натуральної шкіри, синтетика зустрічається рідко. Шиті волейбольні м'ячі менше схильні до деформації від намокання та вологи.
- Клеєні – такі м'ячі набагато складніше виготовити. Спочатку камеру обмотують армованими нитками, створюючи каркас, потім обтягують каркас синтетичною або натуральною шкірою. Завдяки такій конструкції підвищується зносостійкість м'яча, але з'являються і слабкі сторони – страх високої вологості та температури.
У міру розвитку спорту та можливостей виробників змінювався і дизайн інвентарю. Спочатку це були білі м'ячі. Згодом перейшли на триколірний варіант (жовтий, синій, білий). Зараз у продажу є різноманітні моделі, які вражають красою нанесеної графіки. Вага якісного виробу варіюється в межах від 260 до 280 г, коло – від 65 до 67 см. У нас ви можете знайти тренувальні, сувенірні, професійні та м'ячі для змагань. Вибирати певну модель рекомендується в залежності від мети використання.
Види волейбольних м'ячів
Існує дві групи волейбольних м'ячів - професійні та аматорські м'ячі
- Професійні м'ячі виготовляються із високоякісних матеріалів, проходять додаткові перевірки на відповідність міжнародним стандартам та використовуються у змаганнях професійними волейболістами.
- Перевага аматорських м'ячів – величезний вибір та великий ціновий діапазон.
І професійні, і аматорські м'ячі поділяються на кілька типів:
Тренувальні м'ячі - можуть мати спеціальні кріплення, які дають можливість закріпити м'яч до опор для відпрацювання ударів, або підвищену вагу для відпрацювання техніки та розвитку м'язів.
Якщо говорити про матеріали, то краще і найприємніше грати з моделлю з натуральної шкіри. Вона м'яка на дотик, досить легка. Але не підходить для професійних змагань. Такий варіант стане в нагоді під час сімейного відпочинку з дітьми.
Ціна на волейбольні м'ячі
Інтернет-магазин спортивного екіпірування пропонує варіанти на будь-який смак. Великий вибір продукції, ціни на яку варіюються в межах від 100 до 3000 грн., дозволяє за необхідності вибрати недорогу модель.
Шукаєте де купити волейбольний м'яч дешево? Відповідь є - sportsvit.com!