Collagen Pro - 400g Strawberry (100-36-4435082-20)

Collagen Pro - 400g Strawberry (100-36-4435082-20)
Нема в наявностi
0
Модель: 100-36-4435082-20
Артикул: 100-36-4435082-20
612 грн
Короткий опис
✓ Захищає суглоби та хрящі ✓ Збільшує рухливість суглобів ✓ Покращує зовнішній вигляд шкіри, волосся і нігтів! ✓ Містить 7000 мг гідролізованого колагену вищої якості типу II ✓ Збагачений глюкозаміном та хондроїт... Читати далі...
Загальні характеристики
Вага400 г ТипДля суглобів і зв'язок БрендAll Nutrition КраїнаПольща ФормаПорошок
Всі характеристики✓ Захищає суглоби та хрящі
✓ Збільшує рухливість суглобів
✓ Покращує зовнішній вигляд шкіри, волосся і нігтів!
✓ Містить 7000 мг гідролізованого колагену вищої якості типу II
✓ Збагачений глюкозаміном та хондроїтин сульфатом, куркумою, МСМ і екстрактом смоли ладану
✓ Комплексний склад найвищої якості - 17 активних інгредієнтів!
✓ Ідеальна розчинність

Біль у суглобах? Проблеми з правильною регенерацією? Часті травми?

Неважливо, боретеся ви з цими проблемами або віддаєте перевагу їх запобігати - цей продукт створений з урахуванням ваших побажань. Ми хотіли отримати повноцінний продукт, що складається з інгредієнтів найвищої якості, який завдяки своїй запатентованій формулі буде діяти швидко та ефективно, забезпечуючи розв'язання всіх проблем і відповідну профілактику! COLLAGEN PRO - це також продукт, який ідеально підходить для жінок, охочих мати сильні й блискуче волосся, міцні та сильні нігті, гладку та еластичну шкіру.

ALLNUTRITION - Collagen Pro та його найцінніші речовини:

Гідролізований колаген - найкраща форма колагену. Колаген є надзвичайно важливим компонентом організму. Він становить майже 30% всіх білків. Це елемент, який з'єднує клітини один з одним, тому він надзвичайно важливий для правильної побудови зубів, кісток і шкіри. Він також впливає на підтримку належної еластичності, рівня гідратації й натягу шкіри, а разом з біотином позитивно впливає на стан волосся.

Чому гідролізована форма є найкращою?

Колаген складається з амінокислот, які повинні бути "засвоєні" організмом, щоб отримати від нього користь.Наш колаген гідролізований, що означає, що він вже частково "розщеплений", тому найбільш важливі амінокислоти легше "засвоюються".

MSM (ORGANIC SULPHUR)володіє винятковими профілактичними і терапевтичними властивостями. Завдяки своїм антиоксидантним властивостям, він захищає ушкоджений хрящ від вільних радикалів, одночасно зменшуючи біль. Він також рекомендується для поліпшення стану волосся, шкіри та нігтів. Сірка в МСМ бере участь в синтезі основних амінокислот метіоніну і цистеїну.

Глюкозамін сульфат, який приймає регулярно, здатний прискорити регенерацію хрящової та кісткової тканини, напруженою в результаті надмірного навантаження на окремі компоненти суглоба. Додатковою перевагою в разі травми може бути значне зменшення болю та інших нездужань, що утрудняють функціонування в повсякденному житті. Він також побічно протидіє підвищеної втрати кальцію з кісток. Завдяки своїй гідрофільній природі глюкозамін поглинає воду, утримує її в хрящової тканини та додатково живить її, забезпечуючи тим самим необхідну стійкість до механічних деформацій.

Екстракт кореня імбиру має антиоксидантну дію і чудово підтримує імунну систему.

Гіалуронова кислота - це з'єднання, природно зустрічається в організмі. У шкірі людини він входить до складу міжклітинного матриксу дерми та є основним компонентом суглобової рідини. Він є важливим компонентом суглобової рідини, де він служить мастилом і грає роль у протидії стискає силам.

Екстракт гуми, що містить босвелліевую кислоту, має анестетичну і протизапальну дію. Застосування цього препарату дозволяє зміцнити кістки і суглоби.

Вітамін D, так званий сонячний вітамін, допомагає правильному засвоєнню кальцію і фосфору, підтримує здоров'я кісток і зубів і сприятливо впливає на правильне функціонування м'язів і імунної системи.

Манган сприяє підтримці нормального енергетичного обміну і здорових кісток. Він також сприяє правильному формуванню сполучних тканин і захисту клітин від окисного стресу.

Кальцій сприяє правильному згортанню крові та підтримці правильного енергетичного обміну. Крім того, він допомагає в правильному функціонуванні м'язів, підтримці правильної нервової передачі і правильній роботі травних ферментів. Крім того, він бере участь в процесі ділення і спеціалізації клітин. Кальцій також необхідний для підтримки здоров'я кісток і зубів.

Вітамін С вважається одним з найбільш важливих вітамінів. Серед його численних переваг слід особливо відзначити, що він допомагає підтримувати правильне функціонування імунної системи під час і після інтенсивних фізичних навантажень, а також правильне виробництво колагену, що забезпечує нормальне функціонування кровоносних судин, кісток, хрящів, ясен, зубів і шкіри.

Крім того, вітамін С допомагає правильному функціонуванню нервової системи. Він також сприяє підтримці правильного енергетичного обміну і зниження почуття втоми та млявості.

Curcuma проявляє антиоксидантні властивості, інактивує вільні радикали, захищає генетичний матеріал і уповільнює процес старіння організму. Turmeric також має протизапальну дію і позитивно впливає на обмін холестерину. Він допомагає підтримувати здоров'я суглобів і сприяє їх гнучкості.Склад продукту
Загальне
Вага400 г
ТипДля суглобів і зв'язок
БрендAll Nutrition
КраїнаПольща
Характеристики
ФормаПорошок

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!