Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом з алюм. руч. Синій (FI-5100BL)

Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом з алюм. руч. Синій (FI-5100BL)
В наявності
0
Модель: FI-5100BL
Артикул: FI-5100BL
352 грн
Інший колір
Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом з  алюмінієвими ручками l-2.75 м, d-3.0 мм FI-5100R Червоний Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом з алюмінієвими ручками l-2.75 м, d-3.0 мм FI-5100O Помаранчевий Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом тросом з алюмінієвими ручками l-2.75 м, d-3.0 мм FI-5100V Фіолетовий
Короткий опис
Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом з алюмінієвими ручками FI-5100BL Синій. Вправи зі скакалкою використовуються практично у всіх видах спорту, чи то бокс, боротьба, футбол чи фітнес – вони допом... Читати далі...
Загальні характеристики
КолірСиній ТипСкакалки Торгова маркаZelart КраїнаКитай Умови застосуванняДля розвитку витривалості
Всі характеристики

Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом з алюмінієвими ручками FI-5100BL Синій.

Вправи зі скакалкою використовуються практично у всіх видах спорту, чи то бокс, боротьба, футбол чи фітнес – вони допомагають розвинути витривалість, таку необхідну як для напружених тренувань, так і для змагань. Висока швидкість обертання джгута (до 320 об/хв.), якою дозволяє досягти конструкція цієї скакалки, вимагає від спортсмена граничної концентрації, тримає у напрузі м'язи тіла, покращує рівновагу та координацію рухів. Також стрибки через скакалку стимулюють роботу серця, розвивають дихання, ефективно спалюють калорії – все це сприятливо впливає на здоров'я та загальне самопочуття.

Особливих навичок поводження зі скакалкою не потрібно, тому користуватися нею можуть люди з різним рівнем фізичного розвитку, тренуватися можна як на вулиці, так і в приміщенні.

Переваги:

  • Висока якість виготовлення та використання належних матеріалів забезпечує виробу довговічність.
  • Можливість обертати джгут із надзвичайно високою швидкістю дозволяє зробити тренування інтенсивнішим.
  • Може використовуватись як для аматорських занять фізкультурою, так і у професійному спорті.

Опис:

Як шнур (джгут) скакалки використовується металевий трос у поліетиленовій обплетенні, гвинтом зафіксований у вушка, яка за допомогою підшипника з'єднана з рукояттю. Фіксуючий гвинт дозволяє регулювати довжину відповідно до зростання користувача. Якісні підшипники забезпечують високу швидкість обертання джгута та не дають йому сплутуватися під час виконання вправ. Рукоятки виготовлені із міцного полегшеного пластику високоміцного алюмінію промислової марки. Завдяки ергономічній формі вони зручно лягають в руку, а ромбоподібні насічки на поверхні забезпечує надійний хват, що дозволяє зосередитись безпосередньо на стрибках.

  • Матеріал: сталь, пластик.
  • Довжина джгута: 2,75м.
  • Діаметр джгута: 3 мм.
  • Підшипник: є.
  • Регулювання довжини є.
  • Призначення: для розвитку витривалості.
Загальне
КолірСиній
ТипСкакалки
Торгова маркаZelart
КраїнаКитай
Характеристики
Умови застосуванняДля розвитку витривалості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!