Tribu - X - 60 caps (100-33-3077529-20)

Новинка
Tribu - X - 60 caps (100-33-3077529-20)
Нема в наявностi
0
Модель: 100-33-3077529-20
Артикул: 100-33-3077529-20
208 грн
Короткий опис
Склад: трібулус терестіс, оболонка капсули (желатин, діоксин титану). TRIBU-X від POWERFUL PROGRESS - це дуже потужний тестостероновий бустер, є останньою розробкою компанії. Цей продукт був розроблений для професійних ... Читати далі...
Загальні характеристики
ТипБустер тестостерону БрендPowerful Progress КраїнаУкраїна Кількість в упаковці60 ФормаКапсули
Всі характеристики

Склад: трібулус терестіс, оболонка капсули (желатин, діоксин титану).

TRIBU-X від POWERFUL PROGRESS - це дуже потужний тестостероновий бустер, є останньою розробкою компанії. Цей продукт був розроблений для професійних спортсменів, які поставили собі за мету наростити серйозну м'язову масу. Ефект від його використання схожий на дію анаболічних стероїдів. Це стало можливим завдяки вченим, які створили надзвичайно сильний склад із взаємодоповнюючих елементів. Тут поєднуються чотири комплекси, які збільшують секрецію гормонів анаболіків в чотири рази, а естроген знижується майже на чверть, вони беруть активну участь в зростанні м'язової тканини.

Використання добавки підвищує тестостерон, комплекс сприяє підвищенню обміну речовин (анаболізму), а також забезпечує налаштування всіх систем організму на правильну роботу. TRIBU-X складається з речовин природного походження і може використовуватися абсолютно усіма спортсменами і навіть звичайними людьми для нормалізації балансу гормонів. Поліпшення білкового середовища в організмі теж є наслідком прийому анаболічного препарату і дозволяє стимулювати м'язовий ріст досить тривалий час. Для спортсменів, які дотримуються низьковуглеводної дієти, цей комплекс стане просто незамінним, тому як підтримка належного рівня гормонів забезпечує зростання в цей час і стає критично важливою. До того ж високий рівень анаболізму допомагає прискорити втрату жирового прошарку і надати неймовірний рельєф тіла.

Цікавий факт: Каліфорнійський університет проводив вивчення дії трібулусу на організм. У підсумках було відзначено збільшення концентрації тестостерону більш ніж на 29% на 5-му дні прийому препарату.

Ключові переваги тестостерону TRIBU-X:


1000 мг натурального трібулус терестісу на порцію
Підвищує секрецію гормону росту
Збільшує витривалість
Стимулює синтез білка
Попереджує перетворення тестостерона в естроген
Збільшення стійкості до захворювань і стресів
Загальне
ТипБустер тестостерону
БрендPowerful Progress
КраїнаУкраїна
Характеристики
Кількість в упаковці60
ФормаКапсули

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!