Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником і сталевим тросом Помаранчевий (FI-1008AO)

Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником і сталевим тросом Помаранчевий (FI-1008AO)
В наявності
0
Модель: FI-1008AO
Артикул: FI-1008AO
196 грн
Інший колір
Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом l-2,75 м, d-3 мм FI-1008AR Червоний Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом l-2,75 м, d-3 мм FI-1008AС Малиновий Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом l-2,75 м, d-3 мм FI-1008ALG Салатовий Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом l-2,75 м, d-3 мм FI-1008ABL Синій Скакалка швидкісна Кроссфіт із підшипником і сталевим тросом l-2,75 м, d-3 мм FI-1008AV Фіолетовий Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом l-2,75 м, d-3 мм FI-1008ABC Чорний
Короткий опис
Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом l-2,75 м, d-3 мм FI-1008AO Помаранчевий. Вправи зі скакалкою використовуються практично у всіх видах спорту, чи то бокс, боротьба, футбол чи фітнес – вони допо... Читати далі...
Загальні характеристики
КолірПомаранчевий ТипСкакалки Торгова маркаZelart КраїнаКитай Умови застосуванняДля розвитку витривалості
Всі характеристики

Скакалка швидкісна Кроссфіт з підшипником та сталевим тросом l-2,75 м, d-3 мм FI-1008AO Помаранчевий.

Вправи зі скакалкою використовуються практично у всіх видах спорту, чи то бокс, боротьба, футбол чи фітнес – вони допомагають розвинути витривалість, таку необхідну як для напружених тренувань, так і для змагань. Висока швидкість обертання джгута (до 320 об/хв.), яка дозволяє досягти конструкція цієї скакалки, вимагає від спортсмена граничної концентрації, тримає у напрузі м'язи тіла, покращує рівновагу та координацію рухів. Також стрибки через скакалку стимулюють роботу серця, розвивають дихання, ефективно спалюють калорії – все це сприятливо впливає на здоров'я та загальне самопочуття.

Особливих навичок поводження зі скакалкою не потрібно, тому користуватися нею можуть люди з різним рівнем фізичного розвитку, тренуватися можна як на вулиці, так і в приміщенні.

Переваги:

  • Висока якість виготовлення та використання належних матеріалів забезпечує виробу довговічність.
  • Можливість обертати джгут із надзвичайно високою швидкістю дозволяє зробити тренування інтенсивнішим.
  • Може використовуватись як для аматорських занять фізкультурою, так і у професійному спорті.

Опис:

Як шнур (джгут) скакалки використовується металевий трос у поліетиленовій обплетенні, гвинтом зафіксований у вушка, яка за допомогою підшипника з'єднана з рукояттю. Фіксуючий гвинт дозволяє регулювати довжину відповідно до зростання користувача. Якісні підшипники забезпечують високу швидкість обертання джгута та не дають йому сплутуватися під час виконання вправ. Рукоятки виготовлені із міцного полегшеного пластику. Завдяки ергономічній формі вони зручно лягають у руку, а шорстка поверхня забезпечує надійний хват, що дозволяє зосередитись безпосередньо на стрибках.

  • Матеріал: сталь, пластик.
  • Довжина джгута: 2,75м.
  • Діаметр джгута: 3 мм.
  • Підшипник: є.
  • Регулювання довжини є.
  • Призначення: для розвитку витривалості.
Загальне
КолірПомаранчевий
ТипСкакалки
Торгова маркаZelart
КраїнаКитай
Характеристики
Умови застосуванняДля розвитку витривалості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!