Cynk - 120tab (100-54-9511461-20)

Cynk - 120tab (100-54-9511461-20)
Нема в наявностi
0
Модель: 100-54-9511461-20
Артикул: 100-54-9511461-20
160 грн
Короткий опис
В упаковці: 120tab     Кількість порцій: 480     Zinc: 15mg Цинк може бути популярний в основному як добавка від прищів, але насправді він грає безліч інших важливих ролей в організмі. По-перше, цинк може допом... Читати далі...
Загальні характеристики
ТипМінерали БрендSFD Nutrition КраїнаПольща Кількість в упаковці120 ФормаТаблетки
Всі характеристикиВ упаковці: 120tab     Кількість порцій: 480     Zinc: 15mg

✓ Цинк у формі лактату цинку
✓ Сприяє підтримці правильного метаболізму макроелементів
✓ Підтримує імунну систему
✓ Позитивно впливає на здоров'я шкіри, волосся, нігтів і кісток
✓ цілих 480 порцій в упаковці
✓ Зручна форма

Цинк може бути популярний в основному як добавка від прищів, але насправді він грає безліч інших важливих ролей в організмі. По-перше, цинк може допомогти зміцнити вашу імунну систему і допомогти вашому організму боротися із запаленнями. Ось чому ви часто знайдете його в якості додаткового інгредієнта в продуктах, призначених для боротьби із застудою.

Цинк також є важливим мінералом для росту і розвитку. Це ключовий мінерал для поділу і зростання клітин - двох процесів, які організм використовує для виробництва нових здорових клітин і заміни старих, зношених. Більш того, цинк також допомагає у формуванні самої вашої ДНК. Очевидно, це важлива опора в самих фундаментальних процесах людського тіла.

На жаль, ми не можемо виробляти цинк самостійно. Ось чому споживання цинку з зовнішніх джерел, таких як здорова дієта і харчові добавки, має вирішальне значення. Ця високоякісна цинкова добавка була ретельно розроблена, щоб забезпечити найбільш економічний спосіб забезпечити ваше тіло цинком, в якому він потребує кожен божий день.

SFD Zinc - це таблетки, які містять дуже важливий мінерал - цинк. Він бере участь у вуглеводному обміні, утилізації глюкози і вироблення інсуліну.

Лактат цинку - одна з найефективніших форм з точки зору ступеня засвоєння цинку.Цинк - це елемент, що входить в число необхідних поживних мікроелементів, які повинні надходити в раціон. Він бере участь в багатьох змінах і біохімічних процесах в організмі людини. Це важливий мінерал, який бере участь в більшості метаболічних процесів в організмі.

Він грає дуже важливу роль в підтримці кислотно-лужного балансу. Він забезпечує правильне функціонування простати і репродуктивних органів. Він допомагає підтримувати нормальний зір і імунну систему, а також допомагає захистити клітини від окисного стресу.

Загальне
ТипМінерали
БрендSFD Nutrition
КраїнаПольща
Характеристики
Кількість в упаковці120
ФормаТаблетки

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!