Collagen Plus - 450g Pear (100-37-0779029-20)

Collagen Plus - 450g Pear (100-37-0779029-20)
Нема в наявностi
0
Модель: 100-37-0779029-20
Артикул: 100-37-0779029-20
459 грн
Короткий опис
COLLAGEN - це добавка у вигляді легко розчинного порошку з фруктовим смаком. Формула якого містить оптимальну кількість колагену двох форм з додаванням цінних добавок. Колагеновий білок є абсолютно одним з найважлив... Читати далі...
Загальні характеристики
Вага450 г ТипДля суглобів і зв'язок БрендUNS КраїнаПольща ФормаПорошок
Всі характеристики


COLLAGEN - це добавка у вигляді легко розчинного порошку з фруктовим смаком. Формула якого містить оптимальну кількість колагену двох форм з додаванням цінних добавок.

Компанія UNS SUPPLEMENTS виготовила продукт, одна порція якого дозволяє забезпечити організм дозуванням майже 5 г колагену в двох формах(гідролізованою і нативною).

Колагеновий білок є абсолютно одним з найважливіших компонентів сполучної тканини, з якої формуються структури опорно-рухового апарату, такі як хрящі, сухожилля, зв'язки і суглоби. Недолік колагену може негативно позначитися на стані цих структур, призводячи до зниження еластичності або зменшення стійкості до механічних навантажень.

Добавка виявиться цінною добавкою в харчуванні людей, що займаються спортом і літніх людей, які особливо схильні до травм і поранень.

Колаген також є важливим компонентом стану нашої шкіри. Недостатня кількість якого в щоденному раціоні може привести до погіршення стану шкіри, зниження її пружності або обмеження стійкості до деформацій або певних фізичних подразників. Протеїни колагену також допомагають підтримувати необхідний рівень зволоження шкіри, що забезпечує її усіма бажану гладкість і допомагає зменшити негативні наслідки процесу старіння.

Вітамін С - один з основних компонентів щоденного раціону, від якого залежить правильне вироблення колагену. Саме тому він забезпечує додаткову підтримку в правильному функціонуванні кісток, хрящів, ясен, шкіри і зубів. Поєднання цього вітаміну з екстрактами японського жемчужника і цитрусових може виявитися цінним в протидії вільним радикалам кисню і забезпечити додаткову підтримку антиоксидантних реакцій.

Зробіть ставку на COLLAGEN і позбавтеся від усіх своїх слабких місць!

Загальне
Вага450 г
ТипДля суглобів і зв'язок
БрендUNS
КраїнаПольща
Характеристики
ФормаПорошок

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!